• تاریخ انتشار : 1402/09/25 - 14:45
  • بازدید : 976
  • تعداد بازدیدکننده : 828
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بازدید سرزده وزیر بهداشت از کلان بیمارستان غدیر

دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از بخشهای مختلف کلان بیمارستان غدیر بازدید و نحوه ارایه خدمت در این مرکز را بررسی کرد.

 

 
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، صبح امروز شنبه 25 آذرماه، وزیر بهداشت و هیئت همراه از بخش‌های مختلف این کلان بیمارستان از جمله بخش های مختلف نظیر اورژانس سرپایی، اورژانس تروما، اورژانس حاد، اتاق احیا، تریاژ، اتاق‌های عمل اورژانس، سی تی اسکن اورژانس، بخش اطفال و آی‌سی‌یو -2 بازدید کرند.

 

وزیر بهداشت در بازدید از بخش‌های مختلف ضمن عیادت و گفت وگو با بیماران و همراهان آنان در جریان وضعیت درمانی آنان قرار گرفت همچنین ایشان به معاینه چشم تعدادی از بیماران در بخشهای مختلف پرداخت و رضایت آنان را از خدمات ارایه شده و پوشش بیمه‌ای جویا شد.

 

 

 

وی در حین این بازدید با بیماران خاص بستری در بخشها نیز به گفت گو پرداخت و رضایت آنان را درخصوص پوشش بیمه‌ای و دارویی جویا شد و در جریان مسایل آنان قرار گرفت و به ارایه توصیه ها و دستوراتی برای بررسی مشکلات آنان پرداخت.

 

دکتر عین اللهی همچنین در بخشهای مختلف با کادر درمان این کلان بیمارستان گفت وگو کرد و با اهدای شاخه گل از تلاشهای آنان در راستای خدمت رسانی به بیماران و مراجعان تقدیر کرد.

 

 

وزیر بهداشت در بازدید از بخش اطفال با تک تک کودکان بستری و همراهان آنان گفت وگو کرد و ضمن اهدای هدیه و اسباب بازی به کودکان بیمار در جریان بیماری و روند درمان آنان قرار گرفت و توصیه های لازم برای درمان بهتر تعدادی از بیماران را نیز ارایه کرد.

 

در حاشیه این بازدید در نشستی با حضور مسئولان بیمارستان گزارشی درخصوص فرایند انتقال بخش‌ها به این کلان بیمارستان، فعال بودن بخشهای مختلف این مرکز و خدمت رسانی به مراجعان  توسط رییس، مدیر و مترون بیمارستان ارایه شد.

 

 

مسئولان بیمارستان با اشاره این که انتقال تمامی بخشها از بیمارستان شهدای تجریش به کلان بیمارستان غدیر با همکاری پرسنل بیمارستان به خوبی انجام شده است از تلاش همکاران در این خصوص و خدمت رسانی به بیماران تقدیر کردند و به بیان برخی چالشها و دغدغه های موجود از جمله کمبود نیرو و برخی تجهیزات پرداختند.

وزیر بهداشت نیز پس از بررسی گزارش‌های ارایه شده به ارایه رهنمودها و راهکارهایی درخصوص رفع چالشها و دغدغه‌های مطرح شده پرداخت.

 

 

براساس این گزارش در این بازدید معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر پدرام پاک آیین دستیار رسانه ای و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت نیز وزیر بهداشت را همراهی می کردند.

 

در این بازدید همچنین دکتر رضا زندی، معاون درمان، دکتر محمود خدادوست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مژگان جزی زاده کریمی مدیر روابط عمومی دانشگاه، دکتر ناصر خرمی مدیر حراست دانشگاه و رییس و مدیر و مترون بیمارستان غدیر نیز حضور داشتند.

 

 

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار داخلی,گالری تصاویر
  • گروه خبری : 136424
کلمات کلیدی
م. ز.
خبرنگار

م. ز.

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب