چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 72859
 بازدید امروز : 1216
 کل بازدید : 3617202
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 1.00
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارزیابی اعتبار بخشی بیمارستان شهدای تجریش

ارزیابی اعتبار بخشی بیمارستان شهدای تجریش

 

جلسه افتتاحیه ارزیابی مرکز با حضور نماینده محترم دانشگاه شهید بهشتی خانم دکتر طباطبائی و ارزیابان محترم خانمها نقیبی (سرارزیاب) ، مظاهری پور، همدرسی (ارزیابان بالینی)، پورمطهری (ارزیاب مدیریتی) در حضور ریاست و اعضای محترم تیم مدیریت اجرایی مرکز مورخ 16/02/96 در دفتر ریاست مرکز برگزار گردید. سپس یک بازدید کلی توسط ارزیابان از واحدها و بخشها انجام گردید. پس از آن طبق تقسیم بندی ارزیابان، سرکار خانم نقیبی در روز اول سنجه تیم حاکمیتی ، مدیریت بحران و بهداشت حرفه ای ، در روز دوم  مدیریت منابع انسانی ،ایمنی بیمار و بهبود کیفیت و در روز سوم سنجه مدیریت پرستاری را مورد ارزیابی قرار دادند.

سرکار خانم مظاهری پور ارزیابی خود را ابتدا از بخش اورژانس آغاز نموده و پس از آن در طی دو روز از سایر بخش ها و بخش های ویژه (ICU, CCU,NICU) و اتاق عمل بازدید نموده و در روز سوم نیز مراقبتهای مادر و نوزاد را ارزیابی نمودند.

سرکار خانم همدرسی در روز اول واحد تجهیزات پزشکی، مدیریت دارویی و آزمایشگاه  و بانک خون را بازدید نمودند و در روزهای بعد CSR  و کنترل عفونت را در واحد مربوطه و در بخشها و اتاق عمل مورد ارزیابی قرار دادند.

سرکار خانم پورمطهری در روز اول سنجه مدیریت غذایی ، بهداشت محیط ، مدیریت پسماند و لنژری ، در روز دوم واحد فناوری اطلاعات ، مدیریت اطلاعات سلامت و تصویربرداری ، در روز سوم نیز سنجه حقوق گیرنده خدمت، تامین و تسهیلات و قسمتهایی از بهداشت محیط و پسماند را در بخشها مورد ارزیابی قرار دادند.

در پایان روز سوم مورخ 18/2/96 جلسه اختتامیه ارزیابی با حضور تیم مدیریت اجرایی ، ارزیابان ، نماینده محترم دانشگاه و کلیه مسئولین و سرپرستاران بخش ها و واحدها برگزار گردید، در ابتدا جناب آقای دکتر محسنی ریاست مرکز از حضور و حسن رفتار ارزیابان تشکر نموده و ارزیابان محترم نیز از تلاش، فعالیت اثربخش و هماهنگی همکاران و مدیریت مشارکتی ریاست و مدیریت مرکز تشکر و قدردانی نمودند.

 


١١:٣٩ - چهارشنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٤٦١٦٧    /    تعداد نمایش : ٥٥٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی دولت
------------------------------------------
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهدای تجریش
آدرس : تهران - ميدان تجريش بيــمارستان شهداي تجريش
تلفن :25719-021
پست الکترونيک: pr_shohada@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.