سه شنبه ٠٣ مرداد ١٣٩٦ - 
1 2 3
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3961
 بازدید امروز : 2482
 کل بازدید : 2775618
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10
 زمان بازدید : 0.26
 
 
کتابخانه
 
کتابخانه بیمارستان شهداء تجریش از تاریخ 1348 شروع بکار کرده مراجعه کنندگان آن شامل اعضای محترم هیئت علمی ، رزیدنتها ، اینترن ها ، استاژرها و پیراپزشکان و همکاران محترم می باشند.
مجموعه کتابخانه بطور تقریبی به متراژ 165 متر مربع می باشد که شامل: اتاق فنی و پایان نامه های کتابخانه(25 متر
مربع) ، اتاق اساتید (15 متر مربع )، سالن مطالعه کتابخانه (50 متر مربع) ، مخزن اصلی و سایت کتابخانه ( 40متر مربع )  و مابقی آن راهرو کتابخانه بشمار می آید.
تعداد منابع فارسی موجود در کتابخانه 890 نسخه و همچنین منابع لاتین موجود 1300 نسخه وتعداد پایان نامه های فعال موجود 622 عنوان می باشد.
1- اتاق فنی و پایان نامه ها : در این قسمت کلیه کتابهای خریداری شده از نمایشگاه و اهدائی نگهداری میشود تا به ترتیب کارهای آماده سازی ازطریق نرم افزار کتابخانه ای پارس آذرخش انجام گردد وبعداز اتمام کار به مخزن اصلی کتابها منتقل میگردد. همچنین پایان نامه ها نیز در این قسمت قراردارد و مراجعین میتوانند برای دستیابی به این قسمت از کتابخانه مراجعه نمایند.
2- اتاق اساتید : در این قسمت اساتید محترم در محیط آرامی  میتوانند به کارهای علمی ومطالعاتی خود بپردازند . همچنین یک سیستم اینترنتی نیز برای جستجو مقالات و دسترسی به منابع دانشگاه وجود دارد که میتوانند استفاده نمایند.
3- سالن مطالعه : در این قسمت ازکتابخانه علاوه بر رزیدنتها ی مرکز، اینترن و دانشجویان استاژر که دوره های آموزشی خود را دراین مرکز میگذرانند میتوانند از سالن بهره مند شوند ولی لازم بذکر است بدلیل کمبود فضای سالن مطالعه اولویت با افرادی است که دراین مرکز دوره میگذرانند . افراد میهمان در صورت تأیید و دریافت مجوز کتبی از معاونت آموزشی مرکز مجاز به استفاده از سالن مطالعه می باشند.
4- مخزن اصلی کتابخانه و سایت کتابخانه : دراین قسمت سه سیستم برای افراد مراجعه کننده وجود دارد که میتوانند ازطریق اینترنت به منابع دانشگاه و مقالا ت دستیابی داشته باشند و اطلاعات دریافتی خود را پرینت نمایند همچنین کارهایی از قبیل تایپ دستنوشته یا تهیه اسلاید برای کلاس درس رانیزمیتوانند درصورت نبود مراجعین و خالی بودن سیستمها انجام دهند . همکاران کتابدار در مخزن کار امانت و راهنمایی مراجعه کنندگان برای دستیابی به منابع اطلاعاتی را انجام می دهند .کلیه کارهای کتابخانه ای ازطریق نرم افزار پارس آذرخش انجام میشود.
     کلیک نمایید:

 
 
   دانلود فایل : پایان نامه.pdf           حجم فایل 1478 KB
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی دولت
------------------------------------------
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهدای تجریش
آدرس : تهران - ميدان تجريش بيــمارستان شهداي تجريش
تلفن :25719-021
پست الکترونيک: pr_shohada@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.